Idę na kurs

Ciężka praca operatora sprzętu budowlanego

Niedawno wpadłem na bardzo ciekawy pomysł zatrudnienia się na stanowisku operatora sprzętu budowlanego na jakimś bytomskich placu budowy. Wydaje mi się, że będzie to zajęcie idealne dla mnie, chłopaka po szkole budowlanej, któremu jakoś nie po drodze było ze zdaniem matury i dostaniem się na studia wyższe. W końcu nie każdy musi mieć tytuł magistra przed nazwiskiem. Znam wiele osób, które podobnie jak ja, nie chciały męczyć się dalszą nauką i po skończeniu szkoły średniej rozpoczęły proces poszukiwania pracy.

Żeby móc ubiegać się o pracę w charakterze operatora, operator sprzętu budowlanego Bytom, muszę posiadać jakieś uprawnienia operatorskie, których na razie nie mam. Zacząłem już jednak rozglądać się za odpowiednim kursem i udało mi się znaleźć firmę, która prowadzi wiele różnorodnych kursów operatorskich. W ofercie firmy mamy między innymi: kurs operatora koparki, ładowarki, koparko – ładowarki, spycharki, kurs montażu rusztowań budowlanych, kurs operatora betoniarek, kurs operatora maszyn do produkcji mieszanki betonowej, kurs operatora walca drogowego, kurs operatora zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych, kurs operatora przecinarek do nawierzchni dróg, kurs operatora narzędzi udarowych ręcznych, kurs operatora frezarek do nawierzchni dróg, kurs operatora maszyn do rozkładania mieszanek bitumicznych, kurs operatora pomp do mieszanki betonowej, kurs na agregaty tynkarskie, kurs operatora podajnika do betonu, kurs operatora równiarki oraz kurs operatora malowarki.

Przyznam, że znaleziona przeze mnie firma ma bardzo szeroką ofertę kursów – tak szeroką, że nie wiem co wybrać i od czego zacząć. Nie mogę pójść na wszystkie kursy, bo każde szkolenie to koszt od 1000 do 2000 zł. Muszę wybrać jedno, ale nie wiem jeszcze co.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *