Mylne wrażenie

elegancki operator sprzętu budowlanego

Gdy pierwszy raz poznałam Daniela nie przyszło mi do głowy, że przystojny chłopak, który stoi tuż przede mną to osoba, która nie ukończyła szkoły średniej, nie ma matury i pracuje jako operator sprzętu budowlanego Elbląg. Daniel całą swą postawą i perfekcyjnym wyglądem sprawiał wrażenie człowieka sukcesu, który zarabia naprawdę dużo. Może jego ubrania nie pochodziły z najdroższych sklepów i nie były szyte na miarę, ale świetnie do siebie pasowały i sprawiały ogólne wrażenie zadbania i bogactwa.

Gdy po jakimś czasie przez przypadek spotkałam Daniela na mieście, który na chwilę wyszedł z placu budowy by podjechać do sklepu po coś do zjedzenia, kontrast pomiędzy wychuchanym Danielem, a Danielem – robotnikiem uderzył we mnie tak bardzo, że nie wiedziałam jak się zachować, ani co powiedzieć. Daniel też był chyba zażenowany tą całą sytuacją, bo powiedział tylko krótkie „cześć” i od razu uciekł do samochodu.

Tego wieczoru spędziłam wiele czasu na zastanawianiu się nad nowym kolegą i jego pracą. Czy naprawdę w dzisiejszych czasach tytuł magistra jest aż tak ważny, bym nie mogła kontynuować swej znajomości z chłopakiem po gimnazjum? Zasnęłam w przekonaniu, że nie można wszystkiego od razu przekreślać, tylko trzeba dać temu szansę. Z samego rana napisałam Danielowi smsa z propozycją spotkania, na co on od razu odpisał twierdząco. Spotkaliśmy się tego dnia wieczorem i wszystko sobie poukładaliśmy. Myślę, że jest dla nas jakaś szansa na dobry związek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *