Nowy kolega

Uśmiechnięty operator sprzętu budowlanego

Niedawno do naszej firmy budowlanej dołączył nowy pracownik zatrudniony przez kierownika. Na początku nie wiedzieliśmy z jakim typem osoby mamy do czynienia, dlatego wszyscy zachowywali się bardzo poprawnie i nie starali się dokuczać nowemu operatorowi sprzętu. Gdy jednak po kilku pierwszych dniach pracy okazało się, że Marcin nieco odstaje od reszty grupy, głównie pod względem zachowania i wyglądu, od razu wszyscy zaczęli się z niego nabijać i wytykać go palcami. Faceci, którzy przez większą część dnia przebywają w swoim towarzystwie i znają się jak łyse konie muszą mieć różne tematy do żartów i rozmów, bo inaczej chyba byśmy posnęli. Praca na budowie potrafi być naprawdę nudna, dlatego każdy sposób na zapewnienie sobie rozrywki jest sposobem dobrym.

Teraz naszym głównym tematem rozmów i żartów jest nowy operator sprzętu budowlanego Toruń, który zdecydowanie nie należy do typowych pracowników budowlanych. Marcin jest typowym maminsynkiem, ciepłą kluchą, która dziwnym cudem ukończyła kurs na operatora i dostała się do pracy. Marcin to typ chłopca, z którego wszyscy naśmiewali się w szkole podstawowej, gimnazjum i szkole średniej, a teraz jest obiektem kpin swoich kolegów z pracy.

Marcin to bardzo spokojny chłopak, który stara się nie wadzić nikomu i być dla wszystkich miły. To właśnie jego przyjacielskie i niemal służalcze nastawienie działa wszystkim na nerwy. W ciągu kilku tygodni pracy w naszej firmie Marcin usłyszał już niejedno wyzwisko i żart na swój temat. Mimo to nie próbuje się odgryźć czy jakoś nas powstrzymać. Ja nie mógłbym być taki bierny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *